Blog

Jak wybrać architekta/tkę wnętrz?

Wybór architekta wnętrz to ważna decyzja, która wpłynie na finalny wygląd Twojego domu lub mieszkania. Razem z nim lub z nią będziesz tworzyć wizję, formułować założenia i dopracowywać szczegóły wnętrza, które będziesz użytkować przez długi czas i włożysz w niego sporo pieniędzy. Dlatego warto taki wybór dobrze przemyśleć. W tym tekście dam Ci kilka wkazówek jak wybrać architekta wnętrz: na co zwrócić uwagę, jakie pytania zadać przed rozpoczęciem współpracy.

Po co Ci architekt wnętrz?

Gdy jesteś chora, idziesz do lekarza, gdy zepsuje Ci się auto – do mechanika, a tort zamawiasz w pracowni cukierniczej. Gdy zbliża się czas urządzania mieszkania, idziesz do architekta wnętrz, czy próbujesz sama?

Co to jest moodboard?

Jednym z elementów w procesie projektowania wnętrza, który przygotowuję dla moich klientów, jest moodboard. Opinie, czy taka forma prezentacji jest słuszna i właściwie czytelna dla każdego, są podzielone. Mi jednak moodboardy w pracy pomagają – są dla mnie rozgrzewką przed właściwym projektowaniem i sposobem na graficzny przekład rozmowy wstępnej.

Zarosa Studio to pracownia architektury wnętrz prowadzona przez Kasię Zarosę. Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem wnętrz mieszkalnych. Jesteśmy kreatywni i konkretni, pracujemy na zadanym budżecie i konkretnych produktach.

Jestem dostępna
Skontaktuj się