O mnie

KASIA ZAROSA

mgr inż. arch

Architekt to piękny zawód – żeby go dobrze wykonywać, trzeba mieć szeroką, twardą, specjalistyczną wiedzę techniczną, duże wyczucie smaku i kompozycji oraz miękkie kompetencje z pogranicza psychologii i socjologii. Trzeba umieć słuchać, ale też podpowiadać. Wydobywać na światło dzienne marzenia i je urzeczywistniać. Znajdywać rozwiązania dla snów.

 

Projektowanie wnętrz to interdyscyplinarna dziedzina, w której mogę łączyć moją potrzebę estetyki z twardym stąpaniem po ziemi. 

 

możesz na mnie liczyć

Zdaję sobie sprawę, że nie często zmienia się dom czy mieszkanie. Dlatego naprawdę warto wyposażyć go i urządzić w przemyślany sposób. Zaufaj profesjonalistce 🙂

Ukończyłam studia architektoniczne na Politechnice Krakowskiej, mam lata doświadczenia w projektowaniu i realizacji na każdym etapie inwestycji.

Pracowałam przy projektowaniu domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, na budowie i w urzędzie – znam proces projektowy z różnych perspektyw.

Jestem mamą

Mam ogromne szczęście być żoną nietuzinkowego i kreatywnego filozofa-filmowca i mamą trzech urwisów. Jeśli macie dzieci, nie będziecie mi musieli tłumaczyć, co macie na myśli przez bezpieczne i łatwe w sprzątaniu i ogranizacji ogromnej ilości rzeczy wnętrze.

Moje projekty są przede wszystkim praktyczne. Uważam, że w domu się przede wszystkim mieszka. To ważne, żeby był piękny, ale nawet najpiękniejsze wnętrze, w którym nie ma odpowiedniej ilości miejsca na przechowywanie, wkrótce będzie w nieładzie.

Wiem, ile miejsca potrzeba, żeby schować sezonowe ubrania i znam tricki, jak za pomocą ukształtowania wnętrza pomóc dzieciom w utrzymaniu porządku.

Uzyskaj darmową wycenę

Mój cennik jest jawny, ale jeśli zastanawiasz się, jak zaaplikować go do Twojego domu czy mieszkania, napisz do mnie. Przygotuję dla Ciebie personalizowaną ofertę.

Zarosa Studio to pracownia architektury wnętrz prowadzona przez Kasię Zarosę. Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem wnętrz mieszkalnych. Jesteśmy kreatywni i konkretni, pracujemy na zadanym budżecie i konkretnych produktach.

Jestem dostępna
Skontaktuj się