O mnie

KASIA ZAROSA

mgr inż. arch

Architekt to piękny zawód – żeby go dobrze wykonywać, trzeba mieć szeroką, twardą, specjalistyczną wiedzę techniczną, duże wyczucie smaku i kompozycji oraz miękkie kompetencje z pogranicza psychologii i socjologii. Trzeba umieć słuchać, ale też podpowiadać. Wydobywać na światło dzienne marzenia i je urzeczywistniać. Znajdywać rozwiązania dla snów.

 

Projektowanie wnętrz to interdyscyplinarna dziedzina, w której mogę łączyć moją potrzebę estetyki z twardym stąpaniem po ziemi. 

 

możesz na mnie liczyć

Zdaję sobie sprawę, że nie często zmienia się dom czy mieszkanie. Dlatego naprawdę warto wyposażyć go i urządzić w przemyślany sposób. Zaufaj profesjonalistce 🙂

Ukończyłam studia architektoniczne na Politechnice Krakowskiej, mam lata doświadczenia w projektowaniu i realizacji na każdym etapie inwestycji.

Pracowałam przy projektowaniu domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, na budowie i w urzędzie – znam proces projektowy z różnych perspektyw.

Jestem mamą

Mam ogromne szczęście być żoną nietuzinkowego i kreatywnego filozofa-filmowca i mamą trzech urwisów. Jeśli macie dzieci, nie będziecie mi musieli tłumaczyć, co macie na myśli przez bezpieczne i łatwe w sprzątaniu i ogranizacji ogromnej ilości rzeczy wnętrze.

Moje projekty są przede wszystkim praktyczne. Uważam, że w domu się przede wszystkim mieszka. To ważne, żeby był piękny, ale nawet najpiękniejsze wnętrze, w którym nie ma odpowiedniej ilości miejsca na przechowywanie, wkrótce będzie w nieładzie.

Wiem, ile miejsca potrzeba, żeby schować sezonowe ubrania i znam tricki, jak za pomocą ukształtowania wnętrza pomóc dzieciom w utrzymaniu porządku.

Uzyskaj darmową wycenę

Mój cennik jest jawny, ale jeśli zastanawiasz się, jak zaaplikować go do Twojego domu czy mieszkania, napisz do mnie na kontakt@zarosastudio.pl. Przygotuję dla Ciebie personalizowaną ofertę.

Zarosa Studio to pracownia architektury wnętrz prowadzona przez Kasię Zarosę. Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem wnętrz mieszkalnych. Jesteśmy kreatywni i konkretni, pracujemy na zadanym budżecie i konkretnych produktach.

Jestem dostępna
Skontaktuj się