Trzy fotele do 600 zł!

Trzy fotele do 600 zł!

Cieszę się, że czytasz tego bloga! Chcę, żeby to było takie miejsce w sieci, w którym dostajesz informacje prosto ode mnie – same konkrety!  Wiem, że jeśli się tutaj zapisałaś, to znaczy, że zależy Ci na treściach, które publikuję i są dla Ciebie wartościowe. 

 

Bardzo Ci dziękuję! Bez Ciebie nie byłoby Zarosa Studio w internecie.

 

Dziś chcę Ci dać trzy fajnie propozycje budżetowych foteli, które pozwolą Ci się zrelaksować i odprężyć po ciężkim dniu. 

 

Zacznę od najtańszej propozycji – fotel w pepitkę za 399 zł. Fantastycznie sprawdzi się w jasnych, spokojnych wnętrzach z akcentami w głębokich i ciemnych kolorach – np. butelkowej zieleni. Możesz go kupić tutaj

Druga opcja to klasyczny fotel uszak –  ten model występuje w ośmiu kolorach tapicerki i czterech kolorach nóżek. Mój faworyt to granatowy fotel na dębowych nóżkach – wygląda elegancko i lekko jednocześnie. Ten mebel świetnie sprawdzi się w skandynawskich wnętrzach, ale potrzebuje sporo oddechu, żeby dobrze wyglądać. Kupisz go tutaj za 499 zł. 

Trzecia propozycja to fotel, który ma formę lekkich poduch na stalowym stelażu. Będzie dobrze wyglądać albo jako dominujący akcent w spokojnym wnętrzu, albo jako jeden z elementów przemyślanej kompozycji w stylu eklektycznym.

 

Kupisz go tutaj za 519 zł. 

Zapisz się do mojego newslettera, a otrzymasz infografikę,
która w prosty sposób przedstawia schemat inwentaryzacji

Pamiętaj, żeby śledzić mnie na bieżąco na moim Facebooku i Instagramie! Zapisz się również na newsletter (okienko na dole strony), żeby otrzymać darmową kartę pracy nad inspiracjami i mieć co tydzień linki do wszystkiego, co dla Ciebie tworzę.